صفحه اصلی > اخبار >  اخبار نفت خزر 
اخبار > دستيابي به اهداف عالي شركت با تبادل افكار و همدلي محقق مي گردد.


ارسال به دوست نسخه چاپي

علي اصولي در نشست هم انديشي مديران و روساي شركت نفت خزر بيان نمود؛
دستيابي به اهداف عالي شركت با تبادل افكار و همدلي محقق مي گردد.
به گزارش روابط عمومي شركت نفت خزر، نشست هم انديشي مديران و روساي اين شركت با هدف بررسی چالش ها،اهداف و برنامه های اجرایی این شرکت در منطقه عملياتي خزر برگزار شد.

 

علي اصولي مدير عامل شركت نفت خزر هدف از برگزاري اين جلسات را استفاده حداكثري از خرد جمعی کارکنان، تبادل افكار و هم انديشي درباره اهداف كلان سازمان دانست و تاكيد نمود با تعبیين دقيق مسائل و چالشها، امكان ارائه راه حل ها و تحقق اهداف پيش بيني شده ميسّر مي گردد.

اصولي در اين نشست خطاب به مديران و روساي شركت خاطر نشان ساخت؛ دستاوردهای با ارزش به دست آمده در حوزه خزر را نبايد هيچگاه فراموش نمود، چه در زمان انجام فعاليت هاي گروه مطالعات خزر جنوبي (SCSG)در دو دهه قبل، چه در زمان عمليات ساخت سکوي عظيم ايران اميركبير و شناورهاي چندمنظوره و چه در زمان عمليات اکتشاف، حفاری و كشف نفت در آبهای عمیق خزر. همه اين افتخارات را مرهون تلاش و همت کارشناسان و متخصصان كشور هستيم و مي توان در سايه همدلي و ايمان و خودباوري با نگاهي به آينده به افتخارات بيشتري دست يافت.

مدير عامل شركت نفت خزر با اشاره به اهميت نقش كارشناسان و متخصصان شركت در نيل به اهداف سازمان و تحقق برنامه هاي عملياتي شركت افزود: به رغم محدوديت ها و شرايط خاص عمليات در درياي خزر ميتوان با تلاش و سختکوشی و بهره گيري از دانش اندوخته شده در سازمان توسط متخصصان بخش های مختلف، به اهداف عالي دست يافت.

شايان ذكر است مديران و روساي حاضر در اين نشست به بيان چالش ها و ديدگاه هاي خود در خصوص اجراي برنامه هاي آتي شركت پرداخته و مسائل مربوط به حوزه فعاليت خود را تشريح نمودند.

 

١٤:٢٤ - سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧ / کد خبر: ١٣٧٦ / تعداد بازدید: 861
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: