خزر در آیینه رسانه ها > اخبار و رويداد ها - جزئيات اخبار
اولین پرواز دریایی در شب در منطقه شمال کشور توسط ناوگان هوایی شرکت نفت خزر با موفقیت کامل صورت گرفت.

 


آقای سلطانیزاده رئیس پایگاه عملیاتی شرکت نفت خزر :
 

اولین پرواز دریایی در شب در منطقه شمال کشور توسط ناوگان هوایی شرکت نفت خزر با موفقیت کامل صورت گرفت .


آقای سلطانیزاده رئیس پایگاه عملیاتی شرکت نفت خزر ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت :

عملیات پرواز هوایی در شب یکی از نیاز های اساسی عرصه های عملیاتی دریای خزر بود که تا کنون انجام خدمات پشتیبانی و عملیات را با اشکال مواجه می ساخت . بدنبال پیگیریهای این شرکت و تجهیز ناوگان هوایی الحمد الله این نارسایی برطرف گردید و با بکارگیری کادر مجرب خلبانی و بالگردهای مجهز که زیر مجموعه یکی از شرکت های همکار بنام هلی آریا کیش است موفق با این مهم شدیم .

آقای سلطانیزاده در ادامه افزود : پرواز با بالگرد در شب تا کنون در منطقه عملیاتی دریای شمال بسیار نادر و بندرت رخ داده است ، آنهم در سازمان های نظامی معمول بوده است ولی تا کنون در سازمان های غیر نظامی در سطح منطقه شمال کشور این اتفاق صورت نگرفته است که در هفته جاری توسط ناوگان هوایی شرکت نفت خزر  و به مدت 5/1 ساعت صورت گرفت و رکورد امیدوار کننده ای را بر جا نهاد .

سلطانیزاده  در این رابطه اظهار داشت : تا چندی پیش نه تنها در زمینه پرواز شب بلکه بطور کلی در رابطه با تامین خدمات بالگرد با مشکلات جدی مواجه بودیم که الحمد الله پس از تکمیل ناوگان هوانوردی هیچگونه خلاءای برای پرواز در هر ساعت از شبانه روز نداریم و بستر خدمات و پشتیبانی هوایی ما کاملا"هموار گردیده است .

 

    گروه خبري   :   روابط عمومی شرکت نفت خزر تاریخ    :   1390/07/11 تعداد دفعات مشاهده    :   511 بار