12
شرکت نفت خزر / نمایش جزییات خبر

برگزاری مراسم گرامیداشت روز زن در شرکت نفت خزر

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، بمناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه ( س ) و بزرگداشت مقام زن و مادر مراسمی با حضور کلیه بانوان این شرکت برگزار گردید.

 

برگزاری مراسم گرامیداشت روز زن در شرکت نفت خزر


به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، بمناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه ( س ) و بزرگداشت مقام زن و مادر مراسمی با حضور کلیه بانوان این شرکت برگزار گردید.
بر اساس این گزارش، این مراسم با حضور مهندس اصولی مدیر عامل و تعدادی از مدیران این شرکت و کلیه بانوان همکار برگزار شد.

مهندس اصولی مدیر عامل شرکت نفت خزر طی سخنانی ضمن گرامیداشت مقام شامخ زن و تبریک ویژه به بانوان همکار اظهار داشت: امیدوار هستیم در این روز پر برکت و مهربانی، همگی یار و رهرو حضرت فاطمه زهرا (س ) باشیم. باید زندگی این بانوی بزرگ اسلام را مطالعه کرده و از نگرش های ویژه و حرفه ای ایشان بهره بجوئیم.

ایشان در ادامه افزودند: امیدوارم تمامی بانوان همکار شرکت نفت خزر نیز به تأسی از حضرت زهرا ( س ) در تمامی زمینه ها با عنایات ایشان و با داشتن چنین الگوی بی همتایی سرآمد اخلاقی، صداقت و پاکی بوده و در واقع همگی در زندگی حرفه ای و شخصی خود ارزشهای اسلامی و انسانی را آنچنان که مورد رضایت آن بانوی بزرگوار می باشد نهادینه کنیم.

مهندس اصولی تصریح نمود: یقینا" دعای خالصانه و تلاش صادقانه تمامی کارکنان شرکت نفت خزر مورد توجه و عنایت خاص حضرت فاطمه زهرا ( س ) قرار گرفته است که این شرکت توانست در سال گذشته مقارن با ولادت آن بانوی بزرگوار، به آرزوی دیرین ملت شریف ایران اسلامی در دستیابی به منابع هیدروکربوری در دریای خزر تحقق بخشد.

ایشان در پایان اظهار داشت: امیدوریم که بتوانیم در عمل و گفتار پیرو و رهرو واقعی آن بانوی گرامی باشیم.

بر پایه این گزارش، در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین مهدیان امام جماعت شرکت طی سخنانی پیرامون ویژگی های فردی و اجتماعی حضرت فاطمه زهرا (س ) بیاناتی ایراد فرمودند.

شایان ذکر است، در پایان مراسم لوح های ویژه سپاس و شاخه های گل توسط مدیر عامل به بانوان همکار اهداء گردید.


۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد بازدید : ۲۹۲
کد خبر : ۶۹۵

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.