12
شرکت نفت خزر / نمایش جزییات خبر

بازدید مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران از سکوی نیمه شناور امیر کبیر

مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران از سکوی نیمه شناور ایران امیر کبیر و نیز برخی تاسیسات نفتی ایران در ساحل دریای خزر بازدید نمود.بازدید مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران از سکوی نیمه شناور امیر کبیر


مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران از سکوی نیمه شناور ایران امیر کبیر و نیز برخی تاسیسات نفتی ایران در ساحل دریای خزر بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، مهندس جوادی مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران از پایگاه پشتیبانی و عملیات این شرکت در شهر بهشهر و همچنین از سکوی ایران امیر کبیر بازدید بعمل آورد.

بر اساس این گزارش، درحین بازدید مهندس جوادی بهمراه مدیران ارشد شرکت نفت خزر، از بخش های مختلف سکو، توضیحاتی از سوی مدیر عامل شرکت نفت خزر مهندس اصولی در رابطه با سیستم های نفتی، فرصت ها و چالش های موجود ، در راستای تداوم عملیات حفاری و اکتشافی ارائه گردید.

بنابر این گزارش، آقای مهندس جوادی ضمن تشکر از تمامی مدیران، کارشناسان و افراد حاضر در سکو بر ضرورت رعایت مسائل ایمنی و استانداردهای بین المللی تاکید نمودند.

شایان ذکر است، هم اکنون سکوی نیمه شناور ایران امیر کبیر در فاصله 250 کیلومتری از ساحل در عمق بیش از 700 متری، روی یکی از بلوک های اکتشافی مستقر و درحال انجام عملیات حفاری اکتشافی توصیفی است.

ایشان در خلال نشست صمیمی بامدیران ارشد و کارکنان نفت خزر بر لزوم ادامه عملیات اکتشافی ( توصیفی و تحدیدی ) و حتی در صورت شرایط مناسب بین المللی حفاری توسعه ای را نیز تاکید فرمودند.

این گزارش می افزاید همزمان با این بازدید عملیات Water Jeting و راندن لوله های جداری 30 اینچ صورت گرفت.

در غروب روی بازدید از انجام موفقیت آمیز به آب اندازی شناور کاسپین 3 که در پی تست سستمهای مختلف توسط افتخار آفرینان و کارشناسان میهن اسلامی به وقوع پیوست با حضور در روی عرضه شناور فوق دیدار مبسوطی داشتند و اظهار امیدواری نمودند در آینده ای بسیار نزدیک این شناور به ناوگان دریایی نفت خزر بپیوندد.


 
۸ آبان ۱۳۹۲
کد خبر : ۸۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.