12
شرکت نفت خزر / نمایش جزییات خبر

برگزاری دوره آموزشی تخصصی واحد زمین شناسی شرکت نفت خزر

دوره آموزشی تخصصی محیط های رسوبی از سوی واحد زمین شناسی شرکت نفت خزر برگزار گردید.

 

برگزاری دوره آموزشی تخصصی واحد زمین شناسی شرکت نفت خزردوره آموزشی تخصصی محیط های رسوبی از سوی واحد زمین شناسی شرکت نفت خزر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر ، دوره آموزشی محیط های رسوبی، با تکیه بر محیط رسوبی آواری به مدت 4 روز با حضور کارشناسان ادارات عملیات و مطالعات زمین شناسی توسط آقای دکتر عبدالحسین امینی ، استاد و رئیس گروه زمین شناسی دانشگاه تهران در محل سالن آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی این شرکت برگزار شد.

مبحث محیط های رسوبی یکی از مهمترین مباحث در رسوب شناسی بوده و با توجه به اینکه سیستم هیدروکربوری خزر در یک محیط رسوبی آواری واقع شده و از این نظر با سایر محیط های رسوبی متفاوت و به نوبه خود منحصر به فرد می باشد،آشنائی و تسلط بر مفاهیم آن برای کلیه زمین شناسان نفتی امری ضروری می باشد.

در این راستا شرکت نفت خزر که از معدود شرکتهای اکتشافی در ایران می باشد ، تمهیداتی را برای ارتقاء دانش فنی و صنعتی کارشناسان اکتشافی خود در گروه‌های زمین‌شناسی با برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی اندیشیده است .

شایان ذکر است ، به منظور تکمیل دوره آموزشی فوق الذکر مقرر شد که برنامه بازدید وعملیات صحرائی در آینده نزدیک،با هدایت دکتر امینی برگزار شود.


۲۵ فروردین ۱۳۹۳
کد خبر : ۸۳۸

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.