12
در پیامی

وزیر نفت از خدمات علی کاردر قدردانی کرد

وزیر نفت از خدمات علی کاردر قدردانی کرد
وزیر نفت در پیامی، از خدمات و تلاش‎های علی کاردر در صنعت نفت قدردانی کرد و نوشت: «اینجانب خود را مدیون صداقت، سخت‎کوشی و تلاش بی‎ادعای جنابعالی برای اعتلای صنعت نفت ایران می‌دانم.»

به گزارش خبرنگار شانا، متن پیام بیژن زنگنه به شرح زیر است:

«اکنون که در اجرای قانون جدید ممنوعیت خدمت بازنشستگان در دستگاههای دولتی، ادامه خدمت و همکاری تماموقت جنابعالی با شرکت ملی نفت ایران خاتمه مییابد، وظیفه خود میدانم که از خدمات ارزشمند و موفق جنابعالی در مدتی قریب سی سال در صنعت نفت، به ویژه در مدت عهدهداری مدیریت عامل شرکت ملی نفت ایران صمیمانه تقدیر و تشکر کنم.

تامین منابع مالی برای طرحهای توسعه غرب کارون و پارس جنوبی و ادامه موفقیتآمیز توسعه آنها، نهایی شدن مدل جدید قراردادهای نفتی برای توسعه میادین هیدروکربوری و پیگیری مجدانه برای عقد قراردادها و به سرانجام رساندن قراردادهای جمعآوری گازهای همراه نفت، از یادگارهای دوران مدیریت موفق جنابعالی در صنعت نفت ایران می‌باشد.
روحیه جنگنده و مقاوم شما در برابر مشکلات، به ویژه فشارهای ناشی از تحریمهای ظالمانه اخیر، برای همه ما درس آموز بود. اینجانب خود را مدیون صداقت، سخت‌کوشی و تلاش بی‌ادعای جنابعالی برای اعتلای صنعت نفت ایران میدانم.

قطعا صنعت نفت در آینده نیز از تجارب گرانقدر جنابعالی بهره خواهد گرفت.

از خداوند قادر متعال برای جنابعالی و خانواده محترم سلامتی، بهروزی و ادامه توفیقات مسئلت دارم.»

۲۹ آبان ۱۳۹۷
کد خبر : ۱,۴۵۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.