12

برنامه ریزی برای گردآوری اطلس فعالیت های نفت خزر

برنامه ریزی برای گردآوری اطلس فعالیت های نفت خزر
مدیرعامل شرکت نفت خزر گفت: درصدد گردآوری اطلسی از فعالیت های اکتشافی، توسعه ای و تولیدی از گذشته، حال و آینده این شرکت هستیم.
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، علی اصولی در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی افزود: لازمه تحقق این کار آن است که اطلاعات و داده هایی را از کشورهای همسایه و از فعالیت های اکتشافی که می تواند زمینه مناسبی برای دیگر فعالیت های تخصصی باشد، جمع آوری کنیم.
وی گفت: فعالیت های پژوهشی در رأس فهرست اولویت های این شرکت قرار دارد، به طوری که در این زمینه به پیشرفت های مطلوبی دست یافته ایم.
مدیرعامل شرکت نفت خزر با اشاره به شرایط خاص دریای خزر و سیاست های بالادستی در خصوص فعالیت های شرکت نفت خزر در این حوزه عنوان کرد: در سال های اخیر برای فعالیت های گسترده توسعه ای و تولیدی در دریای خزر با شرایطی ویژه روبه رو بوده ایم، همچنین توسعه فعالیت های علمی - پژوهشی در دستور کار قرار دارد و بیش از پیش به عملکردهای پژوهشی به ویژه در حوزه اکتشاف هم در بخش خشکی و هم دریا پرداخته ایم.
اصولی همچنین به آماده بودن دکل و شناورهای این شرکت اشاره کرد و از مذاکره با پیمانکاران ایرانی در زمینه های تعمیرات و خدمات خبر داد.
۶ بهمن ۱۳۹۹
کد خبر : ۱,۶۵۶

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.