12

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت از منطقه عملیاتی نفت خزر بازدید کرد

Healthcare
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، دکتر سید مهدی هاشمی مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و هیئت همراه از منطقه عملیاتی و اسکله شرکت نفت خزر بازدید نمودند.
محمد ترابی رئیس منطقه عملیاتی خزر ضمن خیرمقدم اهداف و فعالیت های شرکت نفت خزر در سه استان شمالی کشور (مازندران، گیلان و گلستان) و دریای خزر و همچنین فعالیت های واحد بهداری و درمان منطقه عملیاتی خزر را برای دکتر هاشمی و رئیس بهداشت و درمان شمال کشور تشریح نمودند.  
دکتر سید مهدی هاشمی مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ضمن تاکید بر لزوم توجه به سلامت کارکنان مناطق عملیاتی، گفت: باید وضعیت روحی و جسمانی کارکنانی که در چنین شرایط سخت جوی و عملیاتی هستند و فاصله زیادی از شهر و خانه خود دارند و در مناطق عملیاتی فعالیت می کنند به طور مستمر بررسی و پایش شود و در این زمینه ضروری است از شاخص ها و دستورالعمل های علمی پیروی شود. 
هاشمی با اشاره به اهمیت سلامت کارکنان در مناطق عملیاتی اظهار داشت: ارتقا کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی کارکنان در مناطق عملیاتی از جمله دریای خزر که دارای شرایط جوی و عملیاتی منحصر به فردی است جزو اولویت ها و برنامه های مهم سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت خواهد بود و در اولویت برنامه های توسعه ای قرار خواهد گرفت. 
شایان ذکر است مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت وهیئت همراه از بهداری منطقه عملیاتی، اسکله و شناورهای کاسپین شرکت نفت خزر در بهشهر بازدید بعمل آوردند.
رئیس سازمان بهداشت و درمان از منطقه عملیاتی نفت خزر بازدید کرد

 

رئیس سازمان بهداشت و درمان از منطقه عملیاتی نفت خزر بازدید کرد 2

رئیس سازمان بهداشت و درمان از منطقه عملیاتی نفت خزر بازدید کرد 1

۴ اَمرداد ۱۴۰۰
کد خبر : ۱,۷۱۷

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.