12
شرکت نفت خزر / نمایش جزییات خبر

پیام خداحافظی دکتر علی اصولی با کارکنان شرکت نفت خزر

پیام خداحافظی دکتر علی اصولی با کارکنان شرکت نفت خزر
علی اصولی در پیامی از کارکنان شرکت نفت خزر تشکر و خداحافظی کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر پیام خداحافظی دکتر علی اصولی به شرح زیر می باشد:

 

همکاران ارجمندم
در نزدیک به یک دهه که در کنارتان سپری شد لحظاتی سرشار از شادی، دلهره و امید را تجربه کردم و شاهد اشتیاق شما به کار بودم که موجب خلق دستاوردهای فراوان برای میهن عزیزمان و صنعت نفت در شمال کشور شد. 
ستایش پروردگارم را که چنین فرصتی برایم مهیا ساخت تا در شرایطی ویژه، سخت و دشوار، با تمام محدودیت ها و فراز و نشیب ها به موفقیت های بزرگی نائل شدیم که در تاریخ صنعت نفت بعنوان برگ های زرین به یادگار خواهد ماند. انتقال دانش و فناوری پیشرفته در آبهای عمیق، مدیریت و راهبری بزرگترین سکوی حفاری نیمه شناور ایران امیرکبیر در پهنه آبی دریای خزر، ساخت و راهبری شناورهای کاسپین، کشف نفت در میدان سردار جنگل برای اولین بار در عمق ٨٠٠ متر از بستر دریا، بهره گیری از شرکت های دانش بنیان و دیگر مراکز دانشگاهی کشور، وارد شدن به باشگاه فناوری و حفاری در آبهای عمیق و ... از این نمونه اند. بی شک بی ریائی، غیرت، حمیت و همراهی که داشته اید در این افتخار آفرینی ها نقش بسزایی داشته است. 
در این لحظات لازم دیدم فرصت را مغتنم شمرده، مراتب تشکر و قدردانی خود را از تک تک شما همراهان در شرکت نفت خزر اعلام نمایم.
از محبت های بی دریغ و کردار نیک شما همین بس که دعای خیرتان بدرقه راهم باشد. 
امیدوارم با تداوم تلاش ها و همراهی، مدیریت جدید را در شکوفایی و خلق دستاوردهای فراموش ناشدنی و خاطره انگیز در پهنه شمال کشور و دریای خزر یاری نمایید.
موفق و شادکام باشید.
علی اصولی 
آبانماه ١٤٠٠ خورشیدی
۱۹ آبان ۱۴۰۰
کد خبر : ۱,۷۴۴

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.