12
در نشست مشترک مدیرعامل نفت خزر و رئیس حراست شرکت ملی نفت تاکید شد

لزوم همراهی حراست نفت در تحقق توسعه حوضه خزر جنوبی

لزوم همراهی حراست نفت در تحقق توسعه حوضه خزر جنوبی
در نشستی مشترک میان مدیرعامل و مدیران شرکت نفت خزر و رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران، روند توسعه فعالیت‌ها در حوزه خزر و شیوه همکاری متقابل در این رابطه مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، در این نشست که با حضور علیرضا دامغانی، رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران، مراد کمالی، مدیرعامل و مدیران ستادی و عملیاتی شرکت نفت خزر برگزار شد، اقدامات انجام شده در رابطه با فعالیت‌های مطالعاتی، زیرساخت‌های ایجاد شده در خزر، دارایی‌های شرکت نفت خزر از جمله سکوی امیرکبیر به‌عنوان نماد صنعت نفت در خزر ارزیابی و بر همراهی حراست شرکت ملی نفت در تحقق توسعه و تولید در حوزه خزر تاکید شد.
دامغانی با بیان اهداف پیش روی حراست شرکت ملی نفت ایران گفت: سیاست کلی حراست اقدامات پیشگیرانه است؛ همانطور که در چرخه درمان، پیش‌گیری مقدم بر درمان است .
وی افزود: شروع به کار دولتی که از جنس مردم است، فرصتی طلایی برای خدمت‌گذاری فراهم آورده است؛ به‌ویژه برای مدیران با تجربه که لازم است تا در کنار مدیران جوان و پر انرژی شرکت نفت خزر در راستای اصلی‌ترین وظیفه خود که تحقق چشم‌انداز این شرکت در دستیابی به توسعه و تولید در آب‌های عمیق دریای خزر است، فعالیت کنند.
رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران ضمن اشاره به شاخص‌های اصلی حراست تصریح کرد: سه شاخص اصلی حراست در شرکت ملی نفت، مشاوری امین برای مدیران و حرکت بر مبنای دانایی و توانایی است، و این سه شاخص لازمه هر حرکتی در حراست است.
در ادامه این نشست کمالی، مدیرعامل شرکت نفت خزر، با اشاره به دیدگاه مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حوزه دریای خزر که این شرکت را متولی فعالیت‌های اکتشاف و توسعه در دریای خزر عنوان کرده است، اظهار داشت: وظیفه حراست تنها حفاظت از دارایی‌های فیزیکی نیست، بلکه باید اخلاق اسلامی و حرفه‌ای را نیز تحکیم و تعمیق بخشد.
کمالی تصریح کرد: وظایف حراست‌ها، افزون بر نقش و کارکرد تخصصی آن بر مبانی اخلاق حرفه‌ای و اسلامی، در پشتیبانی از کارکنان، مردم‌داری و خوش‌خلقی بسیار حائز اهمیت است.
وی با تأکید بر اهمیت ابعاد نظارتی و صیانتی و حراست در بهبود تصمیم‌گیری مدیران بیان کرد: در راستای توسعه تأثیرگذاری حراست، آمادگی خود را برای حضور نمایندگان حراست در کمیته‌های مختلف شرکت را اعلام می کنیم، تا رسالت نظارتی این رکن مهم از سازمان هر چه بهتر محقق شود.
مدیرعامل شرکت نفت خزر در پایان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری حضرت آیت ا.. خامنه‌ای ابلاغ شد، اظهار داشت: با توجه به سیاست‌های شرکت ملی نفت ایران، فعالیت‌های اکتشافی و توسعه‌ای خزر را با جدیت دنبال می‌کنیم و سعی داریم با برگزاری جلسات کارشناسی و تعامل بیشتر در تقویت حفاظت و امنیت تجهیزات، دارایی‌ها و نیروی انسانی اثر بخش باشیم.

 

نشست مدیرعامل نفت خزر و رئیس حراست شرکت ملی نفت2

 

نشست مدیرعامل نفت خزر و رئیس حراست شرکت ملی نفت3

۱۸ دی ۱۴۰۰
کد خبر : ۱,۷۷۴

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.