12
در بیست و ششمین نمایشگاه نفت؛

بیش از ۱۲۰۰ شرکت حضور دارند/ توجه ویژه به دانش‌بنیان‌ها

بیش از ۱۲۰۰ شرکت حضور دارند/ توجه ویژه به دانش‌بنیان‌ها
مدیر بیست و ششمین نمایشگاه صنعت نفت گفت: در این دوره با توجه به شعار سال، شرکت های دانش بنیان و فناور حضور پر رنگی در نمایشگاه دارند و تفاهمنامه ها و قراردادهایی به امضاء خواهد رسید.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت ملی نفت، بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت نفت از ۲۳ تا ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. در این نمایشگاه بیش از ۱۲۰۰ شرکت حضور دارند و بر این اساس برای جانمایی این شرکت‌ها حدود ۴۰ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی اختصاص داده شده است.
 
در این رابطه مجید بوجارزاده، مدیر بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت می‌گوید: در این دوره با توجه به شعار سال، شرکت‌های دانش بنیان و فناور حضور پررنگی در نمایشگاه دارند و در این مسیر نیز تفاهمنامه ها و قراردادهایی به امضا خواهد رسید.
 
رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه در چهار روز برگزاری نمایشگاه صنعت نفت، نشست‌های تخصصی متعددی با حضور مدیران ارشد صنعت نفت و مدیران شرکت‌های توانمند بخش خصوصی برگزار خواهد شد، ادامه داد: نیاز صنعت نفت به سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه‌ها از یک سو و همچنین نیاز روزافزون به استفاده از توان شرکت‌های فنی و دانشی برای حل مسائل و افزایش بهره وری باعث شده است تا در نمایشگاه بیست و ششم، آخرین پیشرفت‌ها و پیشنهادهای شرکت‌های توانمند بخش خصوصی برای کمک به صنعت نفت مطرح و ارائه شود.
 
حضور مسئولان ارشد کشوری، فعالان صنایع مختلف، مدیران ارشد پولی و بانکی، سفرای کشورهای خارجی و …از دیگر نکات مهم برگزاری نمایشگاه بیست و ششم است؛ بوجارزاده در این خصوص می‌گوید: به رسم هر ساله آئین آغاز به کار نمایشگاه با حضور مهمانان ارشد کشوری، نمایندگان مجلس و مدیران ارشد صنعتی روز جمعه، ۲۳ اردیبهشت ماه در محل نمایشگاه بین المللی صنعت نفت برگزار خواهد شد.
 
مدیر بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ادامه داد: با تاکید وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در این دوره نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان و فناور حضور پررنگی دارند و امید است این گردهمایی چهار روزه روند همکاری‌های بخش خصوصی و دولتی با هدف افزایش بهره وری و توسعه صنعت نفت را بیش از پیش تقویت کند.
 
بر اساس این گزارش، بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «نفت دانش بنیان، تولید ایرانی، صادرات جهانی» در روزهای ۲۳ الی ۲۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۹ تا ۱۶ در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.
 
راهنمای موضوعی سالن‌ها در نمایشگاه بیست و ششم صنعت نفت سالن ۵ شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، سالن ۶ اعضای انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران، سالن ۷ اعضای اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌ای نفت، گاز و پتروشیمی، سالن ۸ و ۹ شرکت ملی نفت ایران و صنایع بالادستی نفت، سالن ۱۰ و ۱۱ شرکت‌های دانش بنیان، مراکز علمی، پارک‌های علم و فناوری، استارتاپ ها و دانشگاه‌ها، سالن ۱۲ و ۱۳ ایمنی و خدمات عمومی، سالن ۲۷ ماشین‌های دوار، سالن ۳۱ اعضای انجمن تجهیزات صنعت نفت، سالن ۳۵ برق الکترونیک، ابزار دقیق و مخابرات، سالن ۳۸ شرکت ملی گاز ایران، شیرآلات صنعتی، لوله و اتصالات، فولاد و ورق و پاویون‌های کشوری، سالن A۳۸ لوله و اتصالات، عایق و نسوز؛ رنگ و پوشش، جوش و برش، سالن B۳۸ شرکت ملی صنایع پتروشیمی و صنایع مرتبط و مواد شیمیایی، سالن ۴۰ برق الکترونیک و ابزار دقیق، مخابرات و اتوماسیون، سالن ۴۱ صنایع پایین دستی پتروشیمی و پالایشی، خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی و سالن ۴۴ تجهیزات فرآیندی و مکانیکی، برق و پاویون‌های کشوری را میزبانی خواهد کرد.
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
کد خبر : ۱,۸۳۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.