12

پیام مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مناسبت سالروز ملی شدن صنعت نفت و فرارسیدن نوروز

پیام مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مناسبت سالروز ملی شدن صنعت نفت و فرارسیدن نوروز
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی، فرارسیدن نوروز و سالروز ملی شدن صنعت نفت ایران را تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران در پیام محسن خجسته‌مهر آمده است: "نوروز لبخند شیرین خداوند بر رخسار آفرینش، هنگامه تولد زمین و عطر افشانی شکوفه های بهاری است. خالق توانا بار دیگر جهان هستی را در نقطه اعتدال قرار می دهد برای شروعی دوباره و نوروز شدن.
 
خداوند منان را شاکریم، ‌از اینکه بار دیگر‌ با گذر از سالی پربار و سرشار از تلاش و کوشش در عرصه خدمت رسانی؛ علی رغم مشکلات و سختی ها کوله باری از تجربه و دانش در یادمان دیباچه شرکت ملی نفت ایران به یادگار ماند. 
 
افتخار دارم در این روزهای فرخنده و همزمان با سالروز ملی شدن صنعت نفت، از زحمات بی دریغ مدیران ارجمند و تلاش و همت همه همکاران خدوم در تحقق بخشی از شعار تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین و اهداف عالی شرکت ملی نفت ایران تقدیر و تشکر نمایم. 
 
بی شک یکدلی و یکرنگی،‌ صمیمیت روز افزون و فعالیت مضاعف تنها راه تحقق اهداف عالیه سازمان در راستای افزایش بهره وری در تولید نفت و گاز  در سال پیش رو می باشد و امید است در سال 1402 با استعانت از حضرت باری تعالی با کارآمدی، اثربخشی، مدیریت جهادی و تفکر انقلابی بتوانیم در مسیر توسعه و آّبادانی ایران اسلامی گام برداریم و شما جلوداران قافله صنعت نیز چونان بهار،‌ سرافرازی را به مردم عزیز ایران هدیه دهید و با درایت و تدبیر‌ آنچنان که باید،‌ خادم این ملت فهیم باشید.
 
اینجانب ضمن قدردانی از تلاش های ارزشمند همه شما همکاران بزرگوار، 29 اسفند ماه سالروز ملی شدن صنعت نفت، فرا رسیدن نوروز باستانی 1402 و بهار پر طراوت ماه مبارک رمضان را، حضور شما تلاشگران خدوم شرکت ملی نفت ایران و خانواده محترمتان تبریک و تهنیت عرض نموده؛ عزت،‌ ‌سلامتی، برکت و معنویت را از درگاه حضرت حق در ظل توجهات خاصه حضرت ولی عصر(عج) برای همگان مسئلت نمایم."
۱ فروردین ۱۴۰۲
کد خبر : ۱,۹۸۹

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.