12

پیام سرپرست شرکت نفت خزر به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام سرپرست شرکت نفت خزر به مناسبت هفته دفاع مقدس
سرپرست شرکت نفت خزر در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، دکتر مسعود پارسی سرپرست شرکت نفت خزر با صدور پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را به ملت شهیدپرور ایران اسلامی به ویژه رزمندگان، آزادگان سرافراز، خانواده معظم شهدا و همکاران خود در این سازمان تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است: 

دفاع مقدس رساترین واژه در فرهنگ ایستادگی و مقاومت ملت قهرمان و دلیر ایران است. دفاع مقدس تبلور فرهنگ ایثار و شهادت و خاستگاه ارزش های ناب انسانی و فضائل اخلاقی در هشت سال جنگ تحمیلی و نمادی از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی است، مقاومتی که برخاسته از روح وحدت، اخلاص و ایمان واقعی است. 

دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ ماست که با گرامیداشت آن، میراث امام راحل، شهدا و رزمندگان اسلام برای همیشه جاودان خواهد ماند. جایگاه رهبری حضرت امام خمینی (ره) و جانفشانی رزمندگان اسلام طی دوران دفاع مقدس بر هیچ کس پوشیده نیست و ملت ایران، سرافرازی و اقتدار امروز خود را مدیون درایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نقش بی بدیل بسیجیان دلاور می دانند. در این مجموعه تابناک، درخشنده ترین و نفیس ترین نگین گرانبها، یاد و خاطره شهیدان می باشد، آنها جوانان و جوانمردان رشید و پاک سرشتی بودند که با آگاهی و درک والای ارزش های خود، وظیفه بزرگ جهاد در راه خدا را مشتاقانه پذیرا شدند. 

31 شهریور ماه، یادآور تجاوز نااهلان به خاک میهن عزیزمان و مردانگی دلیر مردانی است که صادقانه جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا خاک این سرزمین برای همیشه سربلند بماند و ذره ای از آن کاسته نشود. 

همراهی و مشارکت کارکنان صنعت نفت دوشادوش رزمندگان و آحاد مردم طی هشت سال دفاع مقدس که توام با افتخارآفرینی و تقدیم 1041 شهید، 11000 جانباز و 1228 آزاده سرافراز بوده است، خود شاهد و گواه صادقی بر پیشتازی این صنعت در عرصه مقاومت در این جنگ نابرابر می باشد. اینجانب فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم شریف ایران و یکایک همکاران گرامی تبریک عرض نموده، با درود به روان پاک شهدا  یاد و خاطره همه ایثارگران و رزمندگان اسلام را گرامی می داریم.

۳۱ شهریور ۱۴۰۲
کد خبر : ۲,۰۳۵

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.