12
شرکت نفت خزر / نمایش جزییات خبر

معرفی مدیر نمونه شرکت نفت خزر در سال 1391 از سوی وزارت نفت

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر مدیر نمونه این شرکت در سال 1391 معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت .
 
 
 معرفی مدیر نمونه شرکت نفت خزر در سال 1391 از سوی وزارت نفت


به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر مدیر نمونه این شرکت در سال 1391 معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت .

بر اساس این گزارش ، مهندس محمد کمالیان مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت خزر از سوی وزارت نفت بعنوان مدیر نمونه درون دستگاهی صنعت نفت در سال 1391 برگزیده شد .
شایان ذکر است اساس ارزیابی های انجام شده طبق شاخص های استاندارد وزارت نفت و بر اساس دستور العمل های اجرایی است که همه ساله بر اساس آن کارمندان و مدیران نمونه شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران معرفی می گردند . که در این راستا از شرکت نفت خزر لوح تقدیر از سوی قائم مقام وزیر نفت به جناب آقای مهندس کمالیان به عنوان مدیر نمونه درون دستگاهی سال 1391 تعلق گرفت .

بر پایه این گزارش ، در حاشیه سومین هم اندیشی مدیران و روسای شرکت نفت خزر که در منطقه عملیاتی برگزار شد ، لوح تقدیر مهندس کمالیان توسط دکتر اصولی مدیر عامل شرکت نفت خزر و رمضان آجورلو مدیر منابع انسانی به ایشان اهدا گردید .
مهندس کمالیان ضمن ابراز خرسندی در این زمینه اظهار داشت ؛ این معرفی بر اساس لطف و عنایت دوستان به ویژه مدیریت شرکت نفت خزر صورت گرفت در حالیکه در این شرکت همکاران پر تلاش و کوشای بسیاری وجود دارند که مستحق چنین عنوانی هستند .

در بخشی از لوح تقدیر اهدایی مهندس وزیری هامانه چنین آمده است :
به شکرانه ی توفیق و پاسداشت همت جنابعالی در مسیر پر فراز و نشیب تحقق اولویت های صنعت نفت که بر مدار توسعه ، اندیشه ، حسن خلق و تعامل سازنده استوار بوده است ، از شما به عنوان مدیر نمونه درون دستگاهی سال 1391 صنعت نفت تجلیل به عمل آمده و این لوح تقدیر در سالی که مذین به نام "" حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی"" است تقدیم حضورتان می کردد .  
۲۰ بهمن ۱۳۹۲
کد خبر : ۸۲۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.