12

دیدار نوروزی مدیر عامل شرکت نفت خزر با کارکنان

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، دیدار نوروزی آقای دکتر اصولی مدیر عامل این شرکت با کلیه کارکنان برگزار شد.

 

دیدار نوروزی مدیر عامل شرکت نفت خزر با کارکنان


به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، دیدار نوروزی آقای دکتر اصولی مدیر عامل این شرکت با کلیه کارکنان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، دکتر اصولی مدیر عامل شرکت نفت خزر در ابتدا ضمن تبریک سال نو به تمامی همکاران خدوم شرکت اظهار داشت سال 92 را در شرایطی به پایان رساندیم که در سایه الطاف خداوند متعال و به پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری و در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی و با تلاش و اتحاد شما همکاران فهیم، موفقیت های بزرگی در راستای تحقق اهداف بنیادین شرکت حاصل گردید.

دکتر اصولی در ادامه اظهار داشت : حفاری در آبهای عمیق دانش و تکنیکی انحصاری است که در اختیار چند شرکت بزرگ دنیا می باشد. در حال حاضر ایران نیز سرآمد کشورهای حاشیه خزر بوده و تنها کشوری است که بین کشورهای عضو اوپک به فناوری آبهای عمیق دست یافته است. بررسی روند عملکرد شرکت های بزرگ نفتی فعال در حوزه های آب های عمیق نشان می-دهد به منظور دستیابی به نتایج مطلوب در منطقه جنوبی دریای خزر و بخش عمیق دریا نیاز به حداکثر سرمایه گذاری می باشد .

وی تصریح نمود : کشف میدان نفتی سردار جنگل با وجود محدودیت های انسانی ومالی ، تحمیلی و تکلیفی , نوید بخش رونق صنعتی و افق های روشن توسعه اقتصادی را در خطه شمال کشور به ارمغان خواهد داشت .

وی در پایان از تمامی همکاران درخواست نمود با بهره گیری از خرد جمعی ومشارکت حداکثری پروژه های در دست اقدام را به سرانجام رسانند به گونه ای که بتوانیم آخر سال کارنامه درخشانی از فعالیت های شرکت را برای ملت عزیز ایران داشته باشیم و اظهار امیدواری نمود با عنایت به منویات مقام معظم رهبری ، تعامل و همکاری فی مابین دستگاه های نظارتی و عملیاتی و به عبارتی با عزم ملی و مدیریت جهادی بتوانیم به اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی ایران دست یابیم.

۲۷ فروردین ۱۳۹۳
کد خبر : ۸۴۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.