12

از سوی رئیس HSE شرکت نفت خزر اقدامات ایمنی و پیشگیرانه مقابله با کرونا ویروس تشریح شد.

از سوی رئیس HSE شرکت نفت خزر اقدامات ایمنی و پیشگیرانه مقابله با کرونا ویروس تشریح شد.
رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت خزر از مجموعه اقدامات این شرکت در راستای مقابله با ویروس کرونا در ساختمان های ستادی و منطقه عملیاتی خزر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، امیر مسعود قاسمی در رابطه با اقدامات صورت گرفته در این راستا گفت: مجموع اقدامات پیشگیرانه و مراقبتی شرکت نفت خزر بر اساس شیوه نامه ابلاغی در مقابله با شیوع ویروس مسری کرونا به منظور تامین سلامت کارکنان در این شرکت انجام شد. وی در ادامه تصریح نمود، با توجه به انتشار سریع ویروس کرونا که به طرق مختلف انتقال می یابد واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت خزر برای جلوگیری از بروز و شیوع ویروس کرونا در ستاد و منطقه عملیاتی خزر با همکاری و همراهی کلیه مدیریت ها اقدامات پیشگیرانه متعددی در این خصوص برنامه ریزی و اجرایی کرده است.

وی افزود: برگزاری دوره آموزشی برای پرسنل خدمات و آبدارخانه، توزیع وسایل حفاظت فردی به ویژه ماسک بین پرسنل هدف، نصب پمپ های آنتی باکتریال در ورودی تمامی ساختمان ها، تهیه و ارسال پیام های آموزشی در ارتباط با ویروس کرونا و بهداشت فردی، برگزاری جلسه کمیته مدیریت بحران با حضور روسای ستادی، ایجاد ممنوعیت استفاده از رستوران، استقرار تیم پزشکی در اسکله نکا بمنظور انجام معاینات و جلوگیری از ورود افراد بیمار و مشکوک به سکوی نیمه شناور امیر کبیر، پایش و غربالگری کارکنان مشکوک با استفاده از دستگاه های تب سنج و سنجش میزان دمای بدن تمامی کارکنان و نظارت بیشتر بر عملکرد پیمانکاران در ارتباط با ویروس کرونا را از  جمله  اقدامات پیشگیرانه برشمرد.

قاسمی خاطرنشان کرد: خوشبختانه تا این لحظه مورد مشکوک ابتلا به ویروس کرونا در سطح شرکت نفت خزر گزارش نشده است و بهداری منطقه عملیاتی خزر نیز در آمادگی کامل جهت ارائه سرویس های درمانی به همکاران عملیاتی هستند.

بر اساس این گزارش رئیس HSE شرکت نفت خزر از تمامی همکاران درخواست نمود ضمن رعایت کامل اصول بهداشت فردی و همکاری با بخش های متولی در اجرای دستورالعمل های مبارزه با ویروس کرونا از حضور در اماکن پر ازدحام پرهیز کرده و در صورت بروز کسالت و هر گونه تغییر وضعیت جسمی نامتعارف با علایم بیماری از طریق مراکز درمانی مستقر در منطقه عملیاتی خزر و همکاران ستادی نیز با مرکز تلفن بیمارستان نفت تهران با شماره 1511جهت دریافت خدمات درمانی لازم تماس حاصل نمایند. همچنین سامانه تلفن 4030 پاسخگوی سوالات همکاران در خصوص موارد مشکوک و علایم بیماری کرونا ویروس می باشد. 

۱۱ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر : ۱,۶۰۹

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.