12

شرکت مهندسی و توسعه گاز و نفت خزر تفاهم نامه همکاری امضا کردند

شرکت مهندسی و توسعه گاز و نفت خزر تفاهم نامه همکاری امضا کرد
شرکت مهندسی و توسعه گاز و شرکت نفت خزر همسو با افزایش همکاری فنی، آموزشی و پژوهشی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، آیین امضای تفاهم نامه همکاری میان این دو شرکت صبح امروز (سه شنبه، نهم دی ماه) با حضور بهرام صلواتی، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و علی اصولی، مدیرعامل شرکت نفت خزر در محل شرکت مهندسی و توسعه گاز برگزار شد.
امضای این تفاهم نامه گامی برای اجرای سیاست تبادل داده ها و استفاده بهینه از امکانات و اطلاعات موجود و توانمندی های دو شرکت است.
یکی از محورهای این تفاهم نامه همکاری علمی و فنی است که سبب انتقال دانش و تجربیات با محوریت مطالعه های میدان ها و ساختارهای واقع در دشت گرگان و حوضه خزر است و ذخیره سازی زیرزمینی گاز طبیعی دنبال می شود. در بخش دیگر آن نیز همکاری آموزشی و پژوهشی در نظر است که در قالب برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت، بلندمدت، تخصصی و کارگاه آموزشی، اجرای طرح های پژوهشی و کاربردی شکل بگیرد.
براساس این گزارش، شرکت نفت خزر از شرکت های تابع شرکت ملی نفت است که وظیفه اکتشاف، توسعه و تولید منابع هیدروکربنی در حوضه جنوبی و سه استان ساحلی مازندران، گلستان و گیلان را به عهده دارد و همکاری های فنی، آموزشی و پژوهشی با شرکت های صاحب تجربه و تخصص را به عنوان راهی برای تحقق مأموریت های سازمانی در دستور کار قرار داده است.
 
۹ دی ۱۳۹۹
کد خبر : ۱,۶۵۷

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.