12

جلسه هم اندیشی مدیران و روسای شرکت در منطقه عملیاتی خزر

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، جلسه هم اندیشی مدیران و روسای این شرکت در منطقه عملیاتی خزر برگزار گردید .

 

جلسه هم اندیشی مدیران و روسای شرکت در منطقه عملیاتی خزر


به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، جلسه هم اندیشی مدیران و روسای این شرکت در منطقه عملیاتی خزر برگزار گردید .

براساس این گزارش ، محوریت برگزاری این جلسه مشتمل بر بررسی آخرین وضعیت پروژه ها ، بررسی بسته های پیشنهادی جهت طرحهای توسعه ای آتی و آخرین وضعیت HSE و فعالیت های کمیته بحران اعلام گردید.

با توجه به ارتباط مباحث اخیر مطرح شده توسط مهندس جوادی مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران با موضوع جلسه ، بخشی از صحبت های ایشان که در بازدید ماه گذشته از منطقه عملیاتی خزر انجام شده بود ، در قالب نماهنگ برای حضار پخش گردید. یادآور میشود ایشان ضمن تاکید بر نگاه توسعه ای و کلان به ظرفیت های موجود در آبهای خزر ، فعالیت های شرکت نفت خزر را منحصر به فرد و متفاوت با دیگر شرکت های نفتی قلمداد نمودند .

دکتر اصولی مدیر عامل شرکت نفت خزر با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه های خشکی استان گلستان با توجه به منطقه مشترک مرزی ، انجام برنامه ریزی صحیح و منطقی در تعریف پروژه های آتی و پیشبرد آن را در زمانبندی انجام شده بسیار مهم دانستند .

در ادامه این نشست ، مهندس خطیبی معاون مدیرعامل شرکت نفت خزر خاطر نشان کرد: ارتقاء ساختار و تثبیت منطقه از پایگاه پشتیبانی به منطقه عملیاتی ، حجم فعالیت ها را در منطقه بیشتر نموده و با توجه به خطوط فرماندهی مشخص شده در چارت جدید ، انجام هرچه بهتر فعالیت های شرکت در گرو تعامل و هماهنگی بیشتر بین واحدها و رئیس منطقه می باشد .

دکتر واحدی مدیر برنامه ریزی شرکت نفت خزر طی سخنانی اظهار داشت : مدیریت برنامه ریزی با نگاه کلان و حمایتی تا حد امکان نسبت به تامین منابع مورد نیاز جهت تعریف پروژه ها ، تلاش می نماید تا واحد ها بدون هیچ مشکلی به فعالیت های خود ادامه دهند.
وی تاکید کرد ، بسته های پیشنهادی جهت طرح های توسعه ای سال 93 باید هرچه سریع تر از واحدها به این مدیریت اعلام گردد تا اقدامات لازم به منظور تامین اعتبار صورت گیرد .مهندس اعتمادی مدیراکتشاف شرکت نفت خزر در این جلسه افزود: بیش از 90 درصد عملیات لرزه نگاری درمنطقه خشکی گلستان انجام شده و انتظار می رود که نتایج مربوط به تعبیر و تفسیر داده ها طی چند ماه آینده مشخص گردد .

در ادامه این نشست سرپرستان جدید واحدهای امور مالی ( حسین کاظمی منش) ، IT ( علی مبصری) ، دبیر کمیسون مناقصات و هیات مدیره ( ماریا جوانبخت ) و روابط عمومی ( احسان رضایی نژادیان) رسماً توسط مدیر عامل شرکت معرفی و هرکدام توضیحاتی در رابطه با حوزه فعالیت ها و برنامه های آتی خود ارائه نمود . همچنین از زحمات خالصانه مسئولین قبلی این سمت ها تقدیر و تشکر به عمل آمد .

مدیر عامل شرکت نفت خزر در خصوص انتصابات جدید اظهار داشت : این تغییرات با هدف تحول در بهبود فرآیندها و فعالیت های شرکت و در جهت پویایی و تعامل هرچه بهتر در سازمان انجام شده است .


۲۳ آذر ۱۳۹۲
کد خبر : ۸۱۳

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.